פריים דיי אמזון יום המבצעים של אמזון

פריים דיי של אמזון (amazon prime day), מה זה ומתי זה ?

פריים דיי הוא יום הנחות בלעדי לאמזון שלא מצויין בשאר אתרי הקנות, אולם אמזון היא אחת החברות הגדולות בעולם אם לא ה'חברה בשוק הקניות האינטרנטי. גם מבחינת כמות המוכרים וגם מבחינת השווי של החברה, כך ששווה לערוך רשימת קניות מראש ליום הזה.

 

 

ג'ף בזוס מנכ"ל אמזון

 

מה זה פריים דיי ומתי הוא יוצא ?

פריים דיי הוא יום מכירות בלעדי לאמזון שמצויין בכל שנה בחודש יולי. והשנה יוצא בימים שני ושלישי ה-15 וה-16 לחודש ונמשך 36 שעות, בו מוצעים מוצרים רבים של החברה ושל מוכרים פרטיים בהנחות משמעותיות. הנחות הם גם למי שאינו רשום כמשתמש פריים של אמזון. אבל למשתמשי פריים (שאגב עולה 12.99$ לחודש עם חודש חינם) יש הנחות משמעותיות יותר, ומגיעות גם ל-50 אחוזי הנחה ויכולת להגיע גם 70 אחוזי הנחה לפרטים מסוימים.

בשנה שעברה האתר של אמזון קרס כמה וכמה פעמים, לכן אם נכנסתם לאמזון והאתר לא פעיל חכו 10 – 20 דקות ונסו שוב.

מומלץ לבצע את הקניה כמה שיותר מהר, ובמקרה הכי גרוע אפשר לבטל (זה לא עולה כלום) את הקניה בתהליך פשוט וקל. כי יש עוד מליוני בני בני אדם מכל העולם שמתחרים על אותם פריטים. אם מצאתם את מה שרציתם לקנות אבל נגמרו כל הפריטים, חכו כמה שעות ובדקו שוב. כי מניסיון יש אנשים שיבטלו את הקניה.

מה זה מנוי פרים ואיך נרשמים ?

מנוי פריים עולה 12.99 דולר לחודש או תשלום חד פעמי של 119 דולר למנוי שנתי. למנוי חדש ניתן חודש התנסות חינם, כך אפשר להירשם לפני פריים דיי ולבטל אחרי פריים דיי ולהנות מהנחות בלי תשלום נוסף.

אבל גם לפני שנרשמים לחודש התנסות חינם עדין צריך להכניס אמצעי תשלום, כדי שתוכלו להמשיך להשתמש במנוי פריים. לכן צריך לזכור לבטל את מנוי הפריים לפני שנגמר החודש, כי לאחר חודש התשלום מתבצע אוטומטית.

 

להרשמה למנוי פריים של אמזון עם חודש חינם – לחץ כאן

 

מה נותן לי מנוי פריים של אמזון ?

מנוי פריים של אמזון נותן הנחות משמעותיות יותר במהלך פרים דיי ובלאק פריידי. הוא נותן גם הנחות קטנות (של עד 15 אחוז) גם במהלך השנה. וגם נותן בחלק מהמוצרים משלוח מהיר יותר, ומשלוח חינם לכל העולם וגם לישראל (דבר שלא קיים בדרך כלל באמזון).

מנוי פריים גם נותן גישה ללמעלה מ-2 מליון שירים ואלפי סרטים בחינם.

האם עדיף לקנות בפריים דיי או בבלאק פריידי ?

את רוב המוצרים עדיף לקנות בפריים דיי ולא בבלאק פריידי. למרות שבבלאק פריידי יש הנחות בכל אתרי הקניות וגם בקניונים ויש יותר תחרות, אז לכאורה יהיו הנחות משמעותיות יותר. בפריים דיי יש הנחות משמעותיות יותר ועל יותר מוצרים.

איך להגיע מוכן לפריים דיי ?

להירשם מראש לאתר של אמזון, ואם אפשר עדיף להירשם בחינם לחודש התנסות למנוי פריים (כדי שתוכלו להנות מכל המבצעים), ולבטל לפני שיעבור חודש. למעוניינים לבטל חובה לזכור לבטל את המנוי לפני שיעבור חודש, כי החיוב מתבצע אוטומטית בסיום החודש.

לעשות רשימה של :

  • המוצרים שרציתם לקנות כבר הרבה זמן ועדיין לא קניתם
  • כל מה שרציתם לקנות אבל היה יקר מדי
  • כל מה התקנו במהלך השנה כגון מתנות וכדו'

ולסדר אותם לפי סדר העדיפויות, ואז בפריים דיי להיכנס לאמזון ולבדוק איזה מוצרים בהנחה ולקנות.

לברר האם צריך אישור של מכון התקנים (למוצרי חשמל וגז – לחץ כאן), או של רשות התעופה (בקניית רחפנים השוקלים מעל 300 גרם  – לחץ כאן).

לפני שקונים כדאי לחשבן גם את דמי המשלוח (אם יש), ואת דמי המע"מ (מ – 75$ ומעלה) ואת דמי המכס (מ – 500$ ומעלה).

ולזכור תמיד לשלם במטבע המקומי (אמזון ארה"ב – דולר, באמזון בריטניה – ליש"ט). אם תשלמו בשקלים תשלמו על אחוזי המרה (שקל-דולר, שקל-ליש"ט) גבוהים מהרגיל.

 

דף הנחות אמזון ארה"ב  – לחץ כאן

 

איפה אפשר להתעדכן בזמן אמת על מבצעים ?

כאן אצלנו ב-ifire.co.il יהיו עדכונים שוטפים על המבצעים הכי חמים בכל הקטגוריות.

 

 

 

כתיבת תגובה